Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Poradna - diskuze. Pište prosím pouze slušné příspěvky k tématu. Přidat příspěvek >>

Diskuse (227 komentářů)

Oliver, (24. 03. 2011 16:42) Reagovat
Moje manželka mívá vždy po nějaké době problémi. Zvrací, někdy i krev, bolí ji hlava, ale také záda. nevíme je-li problém způsebený nemocnými zády, migrénou, žlučníkem, či žaludečními vředy. Já mám za to, že za tím jsou právě vředy. Malželka rezolutně odmítá vyšetření. Nevím jak ji přesvědšit, aby si jej nechala provést. Má strach z nemocnice, lékařům nevěří. Bojím se o ni. Někdy zvrací i několik dní. Budu rád, když mi poradíte... ať už s diagnózou nebo s tím, jak ji přesvědčit, aby navštívila lékaře. Předem děkuji za radu! Oliver
IVETA, (28. 03. 2011 14:39) Reagovat
V poslední době je mi pořád na zvracení. Asi dva měsíce jsem jedla hodně nepravidelně a byla v permanentním stresu. Mohly se za tak krátkou dobu u mě vyvinout žaludeční vředy? Děkuji za názor.
RADKA, (10. 05. 2011 06:51) Reagovat
Iveto, většinou se vředy vyvíjí delší dobu. záleží také na tom, jak jsi jedla před dobou dvou měsíců, kterou uvádíš. Jinak nemusí jít přímo o vředy. Jen podráždění žaludku jako reakce na zátěž. Pokud si nastavíš nějaký řád a zpomalíš životní tempo, je velmi pravděpodobné, že se žaludek zase vrátí do klidu.
Ivana, (16. 06. 2011 22:34) Reagovat
Dobrý den, již druhý den mě trápí tlak v břiše a pocit nasycení. v jednu chvíli je to lepší, potom zase horší. Nedoprovázejí to bolesti břicha, akorát mě občas zabolí spodní část zad, jakoby ledviny. Chuť k jídlu je stejná a váha také. Tak nevím čeho by se to mohlo týkat.?
Daniela, (01. 07. 2011 09:28) Reagovat
Dobrý den,potřebuji poradit ohledně diety.Babička má vředy a zároveň cukrovku.Nedaří se jí diety kombinovat.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2022 © Žaludeční-vředy.info
Kontakty